Індуктивний датчик NI20-M30-AD6X, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI20-M30-AD6X
Номер замовлення: 100018024
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M30 x 1.5 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 20 мм |
| Умова монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | 10...65 В |
| Функція виходу: | НВ контакт, 2-провідний |
| Частота перемикання: | 0.20 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель |
| Довжина кабелю: | 2.0 м |
| Матеріал корпусу: | латунь хромований |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |

