Індуктивний датчик NI50-K90SR-Y1, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI50-K90SR-Y1
Номер замовлення: 10074
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | прямокутний |
| Розмір конструкції: | 80 x 80 x 41 мм, CP80 |
| Номінальна відстань перемикання: | 50 мм |
| Умова монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | 8.2 В |
| Функція виходу: | NAMUR |
| Частота перемикання: | 0.10 кГц |
| Електричне з'єднання: | клемна колодка |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF30-V0 |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Сертифікати: | ATEX II 2 G, ATEX II 3 G, ATEX II 1 D, ATEX II 2 D, ATEX II 3 D, SIL2, PLc |
