Індуктивний датчик NI15-P30-Y1/S100, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI15-P30-Y1/S100
Номер замовлення: 10227
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M30 x 1.5 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 15 мм |
| Умова монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | Ном. 8.2 В |
| Функція виходу: | NAMUR |
| Частота перемикання: | 0.20 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель |
| Довжина кабелю: | 2.0 м |
| Матеріал корпусу: | пластик, PA12-GF30 |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+100 °C |
| Ступінь захисту: | ІР67 |
| Сертифікати: | ATEX II 2 G, ATEX II 3 G, ATEX II 1 D, ATEX II 2 D, ATEX II 3 D, SIL2, PLc |
