Індуктивний датчик NI4-DSU26-2Y1X2-H1140, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI4-DSU26-2Y1X2-H1140
Номер замовлення: 1051007
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | моніторинг позицій обертових (ротаційних) виконавчих органів |
| Розмір конструкції: | 68 x 60 x 35.4 мм, DSU26 |
| Номінальна відстань перемикання: | 4 мм |
| Умова монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | Ном. 8.2 В |
| Функція виходу: | NAMUR |
| Частота перемикання: | 0.050 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор, M12 × 1 |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF30, жовтий |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Сертифікати: | ATEX II 2 G, ATEX II 3 G, ATEX II 1 D, ATEX II 2 D, ATEX II 3 D, SIL2, PLc |
