Індуктивний датчик NI50-CP80-FZ3X2, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI50-CP80-FZ3X2
Номер замовлення: 13406
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | прямокутний |
| Розмір конструкції: | 80 x 80 x 41 мм, CP80 |
| Номінальна відстань перемикання: | 50 мм |
| Умова монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | 20...250 В змінного струму / 10...300 В постійного струму |
| Функція виходу: | програмоване підключення, 2-провідний |
| Частота перемикання: | 0.020 кГц |
| Електричне з'єднання: | клемна колодка |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF30-V0 |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Особливості: | Sn + |
