Індуктивний датчик BI10-P30SR-FZ3X2, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI10-P30SR-FZ3X2
Номер замовлення: 13420
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | М30 × 1.5 |
| Робоча відстань: | 10 мм |
| Умови монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 20...250 В змінного струму / 10...300 В постійного струму |
| Функція виходу: | 2-провідний, NO/NC |
| Частота перемикання: | 0.020 кГц |
| Електричне з'єднання: | клемна колодка |
| Матеріал корпусу: | пластик, ABS |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
