Індуктивний датчик NI30-K40SR-FZ3X2, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI30-K40SR-FZ3X2
Номер замовлення: 13425
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | гладкий |
| Розмір конструкції: | Ø 40 мм |
| Номінальна відстань спрацювання: | 30 мм |
| Умова монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | 20...250 В змінного струму / 10...300 В постійного струму |
| Функція виходу: | програмоване з'єднання, 2-провідний |
| Частота перемикання: | 0.020 кГц |
| Електричне з'єднання: | клемна колодка |
| Матеріал корпусу: | пластик, ABS, жовтий |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
