Індуктивний датчик BI6R-W30-DAP6X-H1141, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI6R-W30-DAP6X-H1141
Номер замовлення: 14036
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | кільцевий |
| Розмір конструкції: | 60 x 35 x 30 мм, W30 |
| Робоча відстань: | 6.1 мм |
| Умови монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт , PNP |
| Частота перемикання: | 0.0080 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор M12 × 1 |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF30-V0 |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Особливості: | Кільцевий індуктивний датчик, статичний вихід |

