Індуктивний датчик BI1.5-EG05-0.3-M12-SIU-H1141, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI1.5-EG05-0.3-M12-SIU-H1141
Номер замовлення: 1533005
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | М5 × 0.5 |
| Робоча відстань: | 0.1...1.15 мм |
| Умови монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | Аналоговий вихід |
| Вихід по напрузі: | 0...10 В |
| Вихід по струму: | 0...20 мА |
| Електричне з'єднання: | конектор, М 12×1 |
| Довжина кабелю: | 0.30 м |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь 1.4427 SO |
| Робочий температурний діапазон: | (-25...+70 )°C |
| Ступінь захисту: | ІР67 |
