Індуктивний датчик NI25-CK40-LIU-H1141, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI25-CK40-LIU-H1141
Номер замовлення: 1537802
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | прямокутний |
| Розмір конструкції: | 65 x 40 x 40 мм, CK40 |
| Номінальна відстань перемикання: | 5...25 мм |
| Умова монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | 15...30 В |
| Функція виходу: | аналоговий |
| Вихід по напрузі: | 0...10 В |
| Вихід по струму: | 0...20 мА |
| Електричне з'єднання: | конектор, M12 × 1 |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF30-V0, чорний |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |

