Індуктивний датчик NI75U-CP80-VP4X2, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI75U-CP80-VP4X2
Номер замовлення: 1540800
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | прямокутний |
| Розмір конструкції: | 80 x 80 x 41 мм, CP80 |
| Номінальна відстань перемикання: | 75 мм |
| Умова монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | 10...65 В |
| Функція виходу: | додатковий контакт, PNP |
| Частота перемикання: | 0.250 кГц |
| Електричне з'єднання: | клемна колодка |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF30-V0 |
| Робочий температурний діапазон: | -30...+85 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Особливості: | Покращена серія uprox+, Коефіцієнт 1, Стійкий до магнітних полів |
