Індуктивний датчик BI40-CP80-VP4X2, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI40-CP80-VP4X2
Номер замовлення: 15697
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | прямокутний |
| Розмір конструкції: | 80 x 80 x 41 мм, СР80 |
| Номінальна відстань перемикання: | 40 мм |
| Умови монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...65 В |
| Функція виходу: | додатковий контакт,PNP |
| Частота перемикання: | 0.10 кГц |
| Електричне з'єднання: | клемна колодка |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF30-V0 |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | ІР67 |
