Індуктивний датчик NI4-DSU35TC-2AP4X2, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI4-DSU35TC-2AP4X2
Номер замовлення: 1569902
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | моніторинг позицій обертових (ротаційних) виконавчих органів |
| Розмір конструкції: | 62 x 60 x 35.4 мм, DSU35 |
| Номінальна відстань перемикання: | 4 мм |
| Умова монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | 10...65 В |
| Функція виходу: | НВ контакт, PNP |
| Частота перемикання: | 0.020 кГц |
| Електричне з'єднання: | клемна колодка |
| Матеріал корпусу: | пластик, PP-GF30, жовтий |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |

