Індуктивний датчик NI12U-EG18SK-VP4X, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI12U-EG18SK-VP4X
Номер замовлення: 1581801
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M18 x 1 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 12 мм |
| Умова монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | 10...65 В |
| Функція виходу: | додатковий контакт, PNP |
| Частота перемикання: | 1.0 кГц |
| Електричне з'єднання: | клемна колодка |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь, 1.4301 (AISI 304) |
| Робочий температурний діапазон: | -30...+85 °C |
| Ступінь захисту: | IP68 |
| Особливості: | Покращена серія uprox+, Коефіцієнт 1, Стійкий до магнітних полів |
