Індуктивний датчик BI5-Q08-AP6X2/S34-1XOR-RS4, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI5-Q08-AP6X2/S34-1XOR-RS4
Номер замовлення: 1600801
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | прямокутний |
| Розмір конструкції: | 32× 20× 8 мм, Q08 |
| Номінальна відстань перемикання: | 5 мм |
| Умови монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт , PNP |
| Частота перемикання: | 0.030 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель з конектором роз'ємом М12×1 |
| Довжина кабелю: | 1 м |
| Матеріал корпусу: | метал, замак, нікель |
| Робочий температурний діапазон: | (-25...+70 )°C |
| Ступінь захисту: | ІР67 |
| Особливості: | стійкість до магнітних полів |

