Індуктивний датчик BI15-CP40-AP6X2, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI15-CP40-AP6X2
Номер замовлення: 16023
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | прямокутний |
| Розмір конструкції: | 114 x 40 x 40 мм, СР40 |
| Номінальна відстань перемикання: | 15 мм |
| Умови монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 VDC |
| Функція виходу: | НВ контакт , PNP |
| Частота перемикання: | 0.150 кГц |
| Електричне з'єднання: | клемна колодка |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF30-V0, чорний |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
