Індуктивний датчик BI50U-Q80-AP6X2-H1141, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI50U-Q80-AP6X2-H1141
Номер замовлення: 1608940
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | прямокутний |
| Розмір конструкції: | 92× 80× 40 мм, Q80 |
| Номінальна відстань перемикання: | 50 мм |
| Умови монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт , PNP |
| Частота перемикання: | 0.250 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор, М12×1 |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF30-V0, жовтий |
| Робочий температурний діапазон: | (-25...+70 )°C |
| Ступінь захисту: | ІР68 |
| Особливості: | Покращена серія uprox+, Коефіцієнт 1, Стійкий до магнітних полів |

