Індуктивний датчик BI50U-Q80-AN6X2-H1141, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI50U-Q80-AN6X2-H1141
Номер замовлення: 1608944
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | прямокутний |
| Розмір конструкції: | 92 x 80 x 40 мм, Q80 |
| Робоча відстань: | 50 мм |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт, NPN |
| Ступінь захисту: | 0.250 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор, M12×1 |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF30-V0, жовтий |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP68 |
| Особливості: | Покращена серія uprox+, Коефіцієнт 1, Стійкий до магнітних полів |
