Індуктивний датчик BI2-Q4.7-AP6X-0.3-PSG3M, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI2-Q4.7-AP6X-0.3-PSG3M
Номер замовлення: 1614005
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | прямокутний |
| Розмір конструкції: | 16 x 8 x 4.7 мм, Q4.7 |
| Номінальна відстань перемикання: | 2 мм |
| Умови монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт , PNP |
| Ступінь захисту: | 1.0 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель з роз'ємом M8 × 1 |
| Довжина кабелю: | 2 м |
| Матеріал корпусу: | цинковий сплав |
| Робочий температурний діапазон: | 0...+85 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |

