Індуктивний датчик BI15U-CK40-AN6X2-H1141, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI15U-CK40-AN6X2-H1141
Номер замовлення: 1625610
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | прямокутний |
| Розмір конструкції: | 65 x 40 x 40 мм, CK40 |
| Номінальна відстань перемикання: | 15 мм |
| Умови монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт , NPN |
| Частота перемикання: | 0.250 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор, М12×1 |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF30-V0, чорний |
| Робочий температурний діапазон: | -30...+85 °C |
| Ступінь захисту: | IP68 |
| Особливості: | Покращена серія uprox+, Коефіцієнт 1, Стійкий до магнітних полів |

