Індуктивний датчик BI20U-CP40-AP6X2, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI20U-CP40-AP6X2
Номер замовлення: 1627232
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | прямокутний |
| Розмір конструкції: | 114 x 40 x 40 мм, CР40 |
| Номінальна відстань перемикання: | 20 мм |
| Умови монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт, PNP |
| Частота перемикання: | 0.250 кГц |
| Електричне з'єднання: | клемна колодка |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF20-V0, чорний |
| Робочий температурний діапазон: | -30...+85 °C |
| Ступінь захисту: | ІР68 |
| Особливості: | Покращена серія uprox+, Коефіцієнт 1, Стійкий до магнітних полів |
