Індуктивний датчик BI4U-EM12WD-AN6X-H1141, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI4U-EM12WD-AN6X-H1141
Номер замовлення: 1634841
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M12 x 1 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 4 мм |
| Умова монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт, NPN |
| Ступінь захисту: | 3.0 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор, M12 × 1 |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь 1.4404 (AISI 316L) |
| Робочий температурний діапазон: | -40...+100 °C |
| Ступінь захисту: | ІР68/IP69K |
| Особливості: | Покращена серія uprox+, Коефіцієнт 1, Стійкий до магнітних полів, Стійкість до тиску, Sn +, миюче виконання |
