Індуктивний датчик BI8U-M18M-VP6X-H1141, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI8U-M18M-VP6X-H1141
Номер замовлення: 1634945
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M18 x 1 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 8 мм |
| Умова монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | додатковий контакт, PNP |
| Частота перемикання: | 1.50 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор, M12×1 |
| Матеріал корпусу: | хромована латунь |
| Робочий температурний діапазон: | -30...+85 °C |
| Ступінь захисту: | IP68 |
| Особливості: | Покращена серія uprox+, Коефіцієнт 1, Стійкий до магнітних полів |
