Індуктивний датчик NI15U-EM18MWD-VP6X-H1141, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI15U-EM18MWD-VP6X-H1141
Номер замовлення: 1634979
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M18 x 1 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 15 мм |
| Умова монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | додатковий контакт, PNP |
| Частота перемикання: | 1.0 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор, M12 × 1 |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь 1.4404 (AISI 316L) |
| Робочий температурний діапазон: | -40...+100 °C |
| Ступінь захисту: | IP68/IP69K |
| Особливості: | Покращена серія uprox+, миюче виконання, Коефіцієнт 1, Sn +, Стійкий до магнітних полів, стійкість до тиску |
