Індуктивний датчик BI5U-EM18-AP6X-H1141, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI5U-EM18-AP6X-H1141
Номер замовлення: 1635340
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M18 x 1 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 5 мм |
| Умова монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт , PNP |
| Частота перемикання: | 2.50 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель роз'ємом М12×1 |
| Матеріал корпусу: | метал, 1.4301 (AISI 304) |
| Робочий температурний діапазон: | -30...+85 °C |
| Ступінь захисту: | IP68 |
| Особливості: | Покращена серія uprox+, Коефіцієнт 1, Стійкий до магнітних полів |
