Індуктивний датчик BI5U-Q12-AN6X2, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI5U-Q12-AN6X2
Номер замовлення: 1635523
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | прямокутний |
| Розмір конструкції: | 40 x 26 x 12 мм, Q12 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 5 мм |
| Умова монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт, NPN |
| Електричне з'єднання: | кабель |
| Довжина кабелю: | 2.0 м |
| Частота перемикання: | 0.250 кГц |
| Матеріал корпусу: | пластик, PA12-GF30 |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP68 |
| Особливості: | Покращена серія uprox+, Коефіцієнт 1, Стійкий до магнітних полів |

