Індуктивний датчик BI20U-MT30-IOL6X2-H1141, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI20U-MT30-IOL6X2-H1141
Номер замовлення: 1644883
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M30 x 1.5 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 20 мм |
| Умова монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ/NC, PNP/NPN |
| Протокол зв'язку: | IO-Link |
| Частота перемикання: | 0.50 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор, M12×1 |
| Матеріал корпусу: | метал, CuZn, PTFE-покриття |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP68 |
| Особливості: | Покращена серія uprox3, Коефіцієнт 1, Стійкий до магнітних полів, PTFE-покриття |

