Індуктивний датчик NI2-Q9.5-AP6-0.15-FS4.4X3/S304, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI2-Q9.5-AP6-0.15-FS4.4X3/S304
Номер замовлення: 1650065
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | комплект моніторингу для силових затискачів |
| Робоча відстань: | 2 мм |
| Умова монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт, PNP |
| Частота перемикання: | 0.030 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор, M12 × 1 |
| Довжина кабелю: | 0.150 м |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF20-V0 |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Особливості: | Стійкий до магнітних полів |

