Індуктивний датчик BI8U-Q08-AN6X2-V1131, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI8U-Q08-AN6X2-V1131
Номер замовлення: 1662008
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | прямокутний |
| Розмір конструкції: | 32 x 20 x 8 мм, Q08 |
| Умова монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 15...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт, NPN |
| Частота перемикання: | 0.250 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор, M12×1 |
| Матеріал корпусу: | хромована латунь |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP68 |
| Особливості: | Розпізнавання типу метала |
| Особливості: | Покращена серія uprox+, Коефіцієнт 1, Стійкий до магнітних полів |

