Індуктивний датчик BI2-M12-Y1X-H1141, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI2-M12-Y1X-H1141
Номер замовлення: 401002
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M12 x 1 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 2 мм |
| Умова монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 8.2 В |
| Функція виходу: | NAMUR |
| Частота перемикання: | 5 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор, M12 × 1 |
| Матеріал корпусу: | Латунь, хромована |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Сертифікати: | ATEX II 1 G, ATEX II 2 G, ATEX II 3 G, ATEX II 1 D, ATEX II 2 D, ATEX II 3 D, SIL2, PLc |

