Індуктивний датчик BI10-G30SK-Y1X, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI10-G30SK-Y1X
Номер замовлення: 40220
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | М30 × 1.5 |
| Робоча відстань: | 10 мм |
| Умови монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 8.2 В |
| Функція виходу: | NAMUR |
| Частота перемикання: | 0.50 кГц |
| Електричне підключення: | кабель-ввід |
| Матеріал корпусу: | Латунь, хромована |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Сертифікати: | ATEX II 1 G, ATEX II 2 G, ATEX II 3 G, ATEX II 1 D, ATEX II 2 D, ATEX II 3 D, SIL2, PLc |
