Індуктивний датчик BI5-P18SK-Y1X, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI5-P18SK-Y1X
Номер замовлення: 40360
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M18 x 1 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 5 мм |
| Умова монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | Ном. 8.2 В |
| Функція виходу: | NAMUR |
| Ступінь захисту: | 1.0 кГц |
| Електричне з'єднання: | клемна колодка |
| Матеріал корпусу: | пластик, PA12-GF30 |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | ІР67 |
| Сертифікати: | ATEX II 1 G, ATEX II 2 G, ATEX II 3 G, ATEX II 1 D, ATEX II 2 D, ATEX II 3 D, SIL2, PLc |
