Індуктивний датчик SI3.5-K10-Y1X, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик SI3.5-K10-Y1X
Номер замовлення: 40490
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | щілинний |
| Розмір конструкції: | 19 x 15 x 10 мм, K10 |
| Ширина щілини: | 3.5 мм |
| Робоча напруга: | 8.2 В |
| Функція виходу: | NAMUR |
| Частота перемикання: | 3.0 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель |
| Довжина кабелю: | 0.50 м |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF30-V0 |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Сертифікати: | ATEX II 2 G, ATEX II 3 G, ATEX II 1 D, ATEX II 2 D, ATEX II 3 D, SIL2, PLc |
