Індуктивний датчик BI2U-EH6.5-AP6X-V1131, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI2U-EH6.5-AP6X-V1131
Номер замовлення: 4281160
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Гладкий корпус |
| Розмір конструкції: | Ø6.5 мм |
| Номінальна відстань перемикання: | 2 мм |
| Умови монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВконтакт , PNP |
| Ступінь захисту: | 2.0 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор, M8× 1 |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь 1.4427 SO |
| Робочий температурний діапазон: | -30...+85 °C |
| Ступінь захисту: | ІР68 |
| Особливості: | Покращена серія uprox+, Коефіцієнт 1, Стійкий до магнітних полів |

