Індуктивний датчик NI10-K20-AZ3X, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI10-K20-AZ3X
Номер замовлення: 43585
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Гладкий корпус |
| Розмір конструкції: | Ø 20 мм |
| Номінальна відстань спрацювання: | 10 мм |
| Умова монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Робоча напруга: | 20...250 В змінного струму / 10...300 В постійного струму |
| Функція виходу: | НВ контакт, 2-провідний |
| Ступінь захисту: | 0.020 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель |
| Довжина кабелю: | 2.0 м |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF30-V0 |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
