Індуктивний датчик BI7-G18K-AD4X, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI7-G18K-AD4X
Номер замовлення: 4414540
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M18 x 1 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 7 мм |
| Умова монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...65 В |
| Функція виходу: | НВ контакт, 2-провідний |
| Частота перемикання: | 0.50 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель |
| Довжина кабелю: | 2.0 м |
| Матеріал корпусу: | Латунь, хромована |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
