Індуктивний датчик BI10-M30-AD4X-H1141, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI10-M30-AD4X-H1141
Номер замовлення: 44175
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M30 x 1.5 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 10 мм |
| Умова монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...65 В |
| Функція виходу: | НВ контакт, 2-провідний |
| Частота перемикання: | 0,50 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель роз'ємом М12×1 |
| Матеріал корпусу: | хромована латунь |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |

