Індуктивний датчик BI10-QN26-AD4X-0.15XOR-RS4.23/S100-S1589, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI10-QN26-AD4X-0.15XOR-RS4.23/S100-S1589
Номер замовлення: 4470228
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | прямокутний |
| Розмір конструкції: | 43×26×26 мм, QN26 |
| Робоча відстань: | 10 мм |
| Умови монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 15...65 VDC |
| Функція виходу: | НВ контакт , 2-провідний |
| Частота перемикання: | 0.50 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель з роз'ємом, М12×1 |
| Довжина кабелю: | 0.150 м |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF30-V0, покритя Weldguard |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+100 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Особливості: | weldguard® |

