Індуктивний датчик BI2-CRS260-AP4X2-H1141/S34, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI2-CRS260-AP4X2-H1141/S34
Номер замовлення: 4570890
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Гладкий корпус |
| Розмір конструкції: | Ø12.7 мм |
| Номінальна відстань перемикання: | 2 мм |
| Умови монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...65 В |
| Функція виходу: | НВ контакт , PNP |
| Частота перемикання: | 0.030 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель роз'ємом М12×1 |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь 1.4305 (AISI 303) |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Особливості: | Стійкість до тиску |

