Індуктивний датчик BI1.5-EG08-AN6X-H1341, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI1.5-EG08-AN6X-H1341
Номер замовлення: 4602360
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | М8 × 1 |
| Робоча відстань: | 1.5 мм |
| Умови монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт , NPN |
| Частота перемикання: | 3 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор, М 12×1 |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь 1.4305 (AISI 303) |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |

