Індуктивний датчик NI3-M08-VN6X-H1341, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI3-M08-VN6X-H1341
Номер замовлення: 4602863
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M8 x 1 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 3 мм |
| Умова монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | додатковий контакт, NPN |
| Частота перемикання: | 2.80 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор, М12 × 1 |
| Матеріал корпусу: | цинк, нікельований |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Особливості: | Sn + |
