Індуктивний датчик BI3-M08E-AN6X-V1131, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI3-M08E-AN6X-V1131
Номер замовлення: 4602909
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M8 x 1 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 3 мм |
| Умова монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт, NPN |
| Ступінь захисту: | 2.80 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор, M8× 1 |
| Матеріал корпусу: | латунь, нікельована |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | ІР67 |
| Особливості: | Sn + |
