Індуктивний датчик BI4-M12-AP6X 7M, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI4-M12-AP6X 7M
Номер замовлення: 4607012
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M12 x 1 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 4 мм |
| Умова монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт, PNP |
| Ступінь захисту: | 2.0 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель |
| Довжина кабелю: | 7 м |
| Матеріал корпусу: | хромована латунь |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | ІР67 |
| Особливості: | Sn + |

