Індуктивний датчик BI1-EG05-AP6X-V1331, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI1-EG05-AP6X-V1331
Номер замовлення: 4608640
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M5 x 0.5 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 1 мм |
| Умова монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт , PNP |
| Частота перемикання: | 3 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель роз'ємом М8×1 |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь 1.4305 (AISI 303) |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |

