Індуктивний датчик NI3-EH6.5-AP6X, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI3-EH6.5-AP6X
Номер замовлення: 4612400
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | гладкий |
| Розмір конструкції: | Ø 6.5 мм |
| Номінальна відстань спрацювання: | 3 мм |
| Умова монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт, PNP |
| Частота перемикання: | 3.0 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель |
| Довжина кабелю: | 2.0 м |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь 1.4305 (AISI 303) |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
