Індуктивний датчик BI8-M18-AN6X 7M, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI8-M18-AN6X 7M
Номер замовлення: 4615131
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M18 x 1 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 8 мм |
| Умова монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт, NPN |
| Частота перемикання: | 0.50 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель |
| Довжина кабелю: | 7.0 м |
| Матеріал корпусу: | хромована латунь |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Особливості: | Sn + |
