Індуктивний датчик NI6U-EG08-AP6X-V1131, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI6U-EG08-AP6X-V1131
Номер замовлення: 4635801
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M8 x 1 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 6 мм |
| Умови монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт, PNP |
| Частота перемикання: | 1.0 кГц |
| Електричне з'єднання: | конектор, M8×1 |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь 1.4427 SO |
| Робочий температурний діапазон: | -30...+85 °C |
| Ступінь захисту: | IP68 |
| Особливості: | Покращена серія uprox+, Коефіцієнт 1, Стійкий до магнітних полів |

