Індуктивний датчик BI2-S12-AP6X, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик BI2-S12-AP6X
Номер замовлення: 46530
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | Різьбовий корпус |
| Розмір конструкції: | M12 x 1 |
| Номінальна відстань спрацювання: | 2 мм |
| Умова монтажу: | в рівень |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт , PNP |
| Ступінь захисту: | 2.0 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель |
| Довжина кабелю: | 2 м |
| Матеріал корпусу: | пластик, PA12-GF30 |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
