Індуктивний датчик NI20-Q14-AP6X2, Turck
Попереднє замовлення
Доступне передзамовлення
Без ПДВ: 0.00UAH
Передзамовлення
Індуктивний датчик NI20-Q14-AP6X2
Номер замовлення: 4690205
Технічні дані та характеристики
| Конструкція: | прямокутний |
| Розмір конструкції: | 52 x 30 x 14 мм, Q14 |
| Номінальна відстань перемикання: | 20 мм |
| Умова монтажу: | не заглушений |
| Робоча напруга: | 10...30 В |
| Функція виходу: | НВ контакт, PNP |
| Частота перемикання: | 0.250 кГц |
| Електричне з'єднання: | кабель |
| Довжина кабелю: | 2.0 м |
| Матеріал корпусу: | пластик, PBT-GF20-V0 |
| Робочий температурний діапазон: | -25...+70 °C |
| Ступінь захисту: | IP67 |
